TTV Die Meede start najaar 2021

Een jaar na de laatste competitie wedstrijden zijn in sporthal Amerhal de tafeltennis ballen weer opgepoetst voor hopelijk een mooi tafeltennis seizoen. 
De leden van T.T.V. Die Meede hebben zich in korte tijd klaar gemaakt voor de competitie welke startte de afgelopen week.
4 teams gaan de competitie aan in de regio bond T.T.B. de Baronie en 4 teams spelen in de Nederlandse Tafel Tennis Bond regio Zuid-West.

BARONIE

ERE klasse :

Die Meede 1 : Fred de Bruyne, Sven van Gils, Jack Caron, Marinko en Ramiro Lips en Marcel van Groesen

Die Meede 1                        – Prinsenbeek 1               :   6 – 4

1e klasse :

Die Meede 2 : Rien Schippers, Bert Moerenhout, Kees van Langerak en Rien de Wijs
Die Meede 3 : Wim Bloemer, Jan van Gils, Frank van de Heykant en Jan Beljaars

Die Meede 2                        – Die Meede 3                  :   7 – 3

2e klasse :

Die Meede 4 : Peter Blomsteel, Marc Loonen, Ron Steffers en Joey Heemskerk

Die Meede 4 komt pas deze week voor de 1e keer in actie.

N.T.T.B.

Voor de NTTB teams startte de competitie al 2 weken eerder. De 4 Die Meede teams moesten kijken waar ze stonden na 3 keer trainen en na een jaar niet spelen.
Dat ze vroeg moesten beginnen betekend ook dat ze intussen al 3 wedstrijden gespeeld hebben.
Hier volgt de teamsamenstelling en de resultaten van die 3 wedstrijden.

1e klasse A :

Die Meede 1 : Joost Bakx, Djonnah Ammersdorfer, Peter van der Linden en Adri Verhoeve

The Back Hands 2              – Die Meede 1                   :   7 – 3
Die Meede 1                        – Yerseke 1                       :   5 – 5
Die Meede 1                        – HOTAK ’68 – 2               :   8 – 2

3e klasse D :

Die Meede 2 : Sven van Gils, Wesley van Mook, Rene van Nispen, Joey Heemskerk en Wim Bloemer

Belcrum 6                             – Die Meede 2                  :   6 – 4
Die Meede 2                        – L.U.T.O. 3                       :   6 – 4
T.I.O.S. ’51 – 4                     – Die Meede 2                  :   7 – 3

3e klasse E :

Die Meede 3 :Hans Rovers, Gerard van Nispen, Fred de Bruyne, Jack Caron en Ramiro Lips

Die Meede 3                        – Vice Versa ’51 – 1          :   5 – 5
L.U.T.O. 2                            – Die Meede 3                   : 10 – 0
O.D.T. 5                               – Die Meede 3                   :   8 – 2

6e klasse E :

Die Meede 4 : Marcel Houtenbrink, Marinko Lips, Peter Blomsteel, Bogdan Gruchala en Marc Loonen

Die Meede 4                        – Hooghei 2                       :   6 – 4
Irene 6                                 – Die Meede 4                   :   2 – 8
Die Meede 4                        – Elshout 3                        :   7 – 3

Wilt U meer weten over T.T.V. Die Meede dan kunt U ons ook bezoeken op : www.ttvdiemeede.nl